Weź udział w naszy konkursie i wygraj! Weź udział w naszy konkursie i wygraj!

Jeżeli już spisałeś/aś się przez internet,
to zapraszamy do wypełnienia naszego
formularza konkursowego!

Odpowiedz na pytanie:


DLACZEGO WARTO SPISAĆ SIĘ PRZEZ INTERNET?

Wypełnij nasz formularz konkursowy i wygraj!*
głośniki bluetooth, słuchawki bezprzewodowe,
power banki, myszki bezprzewodowe,
koce piknikowe i wiele innych atrakcyjnych nagród!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

* UWAGA! w naszym konkursie mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy województwa podkarpackiego!

KONKURS ZAKOŃCZONY!
DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANE ZGŁOSZENIA
poniżej lista zwycięzców

 

OSOBIŚCIE MOŻESZ SIĘ SPISAĆ W PONIŻSZYCH MIEJSCACH:

Urząd Statystyczny w Rzeszowie
ul. Jana III Sobieskiego 10
35-959 Rzeszów

Oddziały Urzędu:
Krosno - ul. Bieszczadzka 5,
Przemyśl - ul. Katedralna 5,
Tarnobrzeg - ul. Stanisława Wyspiańskiego 12,

oraz w każdym Urzędzie Gminy!

Lista zwycięzców I edycji konkursu, którzy otrzymują słuchawki bezprzewodowe
wraz z zestawem gadżetów lub głośnik bluetooth wraz z zestawem gadżetów:


1. MARIA GUT

2. MAŁGORZATA OLEŚ

3. PAWEŁ PIEPRZAK

4. KRYSTIAN WOJDANOWSKI

5. REGINA KUSAK

6. DARIUSZ GRAD

7. DANUTA CZARNECKA

8. WOJCIECH ŻARNOWSKI

9. KATARZYNA KOT

10. PIOTR ŚWISTAK

11. MAŁGORZATA TRELKA

12. AGNIESZKA WAWRYSZCZUK

13. JAGODA ROZWÓD-MORAWSKA

14. ADAM KRZYSZTOŃ

15. ANNA PILIP

16. TOMASZ ŚCIBIOR

17. ALICJA BLAMA

18. PAWEŁ MAGOŃ

19. ANNA FIL

20. PIOTR KASZUBA

21. MATEUSZ STYŚ



SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

Lista zwycięzców II edycji, którzy otrzymują power bank wraz z zestawem gadżetów lub myszkę bezprzewodową wraz z zestawem gadżetów:


1. KRYSTYNA WISZ

2. ANNA KNECHT

3. SŁAWOMIR BERNAT

4. MAGDALENA CZERWIŃSKA

5. AGATA WOŚKO

6. KAROLINA SERWOŃSKA

7. MARIUSZ ZYGMUNT

8. MAGDALENA SOWA-ZŁOTEK

9. SZYMON PITRUS

10. MARCIN DOBROWOLSKI

11. ALICJA SOŁEK

12. RADOSŁAW PYKA

13. MARIUSZ ZYCH

14. ARKADIUSZ GRYSZTAR

15. BARTOSZ DZIADEK

16. JAN ŚLĄCZKA

17. JUSTYNA KRAJEWSKA

18. MATEUSZ KLIMEK

19. MAREK SZPYTMAN

20. MAŁGORZATA FISOWICZ

21. JOLANTA BIK



SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

Lista zwycięzców III edycji, którzy otrzymują koc piknikowy + bluzę sportową wraz z zestawem gadżetów lub
ręcznik plażowy + bluza sportowa + komin buff + skakanka wraz z zestawem gadżetów:


1. JOANNA KAPŁON

2. MONIKA ŻUBROWSKA

3. PATRYCJA CIUBA

4. BERNADETTA SZELAST

5. GABRIELA ZUB-SZCZEPANIK

6. KATARZYNA RZEGOCKA

7. KLAUDIA WOJCIECH

8. ROBERT PILIP

9. KINGA POCIEJOWSKA

10. DARIUSZ PASZKOWSKI

11. PIOTR HRYŃCZUK

12. BARBARA BUDRYS

13. KATARZYNA OSTASZ

14. MONIKA TRZECIAK

15. JOANNA SONDEJ

16. JACEK NOWACKI

17. RAFAŁ BIELSKI

18. MAŁGORZATA SZAKIEL

19. AGNIESZKA RUSIN

20. MIECZYSŁAW DOMKA

21. KAZIMIERZ DRAGAN



SERDECZNIE GRATULUJEMY!